Advertentie

Advertentie

Zeeland 2050

De toekomst van Zeeland maken we samen. Tijdens Contacta organiseert de Provincie Zeeland een interactieve sessie over Zeeland 2050, hét gezamenlijke toekomstperspectief voor onze provincie. Ondernemers worden uitgenodigd om mee te denken over de kansen en uitdagingen die voor ons liggen, en hoe we samen met overheid, onderwijs en samenleving kunnen bouwen aan een duurzaam, sterk en aantrekkelijk Zeeland.

Zeeland 2050 is geen plan op papier, maar een beweging. Wat begon in het Provinciehuis is inmiddels omarmd door alle dertien Zeeuwse gemeenten, Waterschap Scheldestromen en meer dan honderd bedrijven, organisaties en instellingen. Samen verkennen we de thema’s die bepalen hoe Zeeland er in 2050 uitziet, en werken we aan een gezamenlijke strategie en investeringsagenda met het Rijk.

Tijdens deze interactieve sessie krijg je een inkijk in het proces, hoor je waar we nu staan én kun je zelf bijdragen met jouw ideeën en perspectief. Hoe meer ondernemers meedoen, hoe sterker de beweging wordt, en hoe groter de kansen om Zeeland en Nederland vooruit te helpen.

 

Aanmelden

Zeeland 2050
Zeeland 2050
Provincie Zeeland en LMG strategie+creatie
Dinsdag 4 november
20:00
Arena

Ja, ik ontvang graag updates